WereWolfElite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WereWolfElite

Bun venit pe forumul comunitatii THE BEST
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un potential membru al aliantei

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
RaVeN.
Vizitator




Un potential membru al aliantei Empty
MesajSubiect: Un potential membru al aliantei   Un potential membru al aliantei Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 7:37 pm

Un varcolac ce joaca acest joc de peste 2 ani. Primul meu nume, dupa cum se poate observa si in descrierea caracterului a fost varza(am fost cam lipsit de inspiratie, ce-i drept).
Nu am un cont foarte bun, deoarece in ultimul timp nu m-am tinut tare de el...
Obiectele sunt modeste:
-Tuxator, Enazar;
-Void, Ka Baan, Pallenthos;
-Segal;
-Respin, Hexxen;
-Svinferin, Nagash;
-Belial.
As vrea sa fac parte din aceasta alianta, deoarece nu am mai intalnit una comunicativa si cu oameni capabil de a purta o conversarie normala(am intalnit destule specimene prin alte aliante incat mi s-a facut sila de ce am putut observa in caracterul unora), de pe timpul cand am fost in EVIL-NS, fosta mea alianta de incredere. Daca mai trebuie precizat ceva, astept intrebari.
Best regards!
Sus In jos
Lord.Mordor
Big Senior
Big Senior



Numarul mesajelor : 953
Varsta : 43
Localizare : TT'cisa
Data de inscriere : 11/01/2009

Un potential membru al aliantei Empty
MesajSubiect: Re: Un potential membru al aliantei   Un potential membru al aliantei Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 7:47 pm

Salut,

Incantat sa stiu ca mai exista oameni maturi pe acest server.
Nu stiu cat de comunicativi suntem noi fata de alte aliante, dar inclin sa cred ca avem o maturitate si o experienta in acest joc si in relatiile cu jucatorii destul de avansata.

Eu unul sunt deacord ca RaVeN. sa intre in alianta noastra.
Este matur in gandire, are un cont bun, isi doreste sa fie si mai bun.

Sper sa facem o echipa buna impreuna Smile

Asteptam acceptul lui macicocos.
Sus In jos
http://s6.bitefight.ro/bite/player.php?p=72475
macicocos
Admin
macicocos


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 52
Localizare : New York...Tokyo...acolo unde se invart banutzii...
Data de inscriere : 14/01/2009

Un potential membru al aliantei Empty
MesajSubiect: Re: Un potential membru al aliantei   Un potential membru al aliantei Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 7:51 pm

ok...go ahead!
Sus In jos
http://s6.bitefight.ro/bite/player.php?p=26431
Continut sponsorizat





Un potential membru al aliantei Empty
MesajSubiect: Re: Un potential membru al aliantei   Un potential membru al aliantei Icon_minitime

Sus In jos
 
Un potential membru al aliantei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WereWolfElite :: Alianta WereWolfElite [THE BEST] :: Cereri de intrare in alianta-
Mergi direct la: